В цьому блоці дізнаємося про всі нюанси та тонкощі здійснення закупівлі через електронний каталог. Наглядно покажемо вам послідовність здійснення такої закупівлі, кваліфікацію учасника, розповімо, що повинен містити проект договору для такої закупівлі та покажемо, що саме можуть купувати в електронному каталозі житлово-комунальні господарства.
Під час цього заняття розповімо, в яких випадках замовник може задовольняти свої потреби без застосування відкритих торгів. Розберемо кожен винятковий випадок для здійснення закупівлі без застосування процедури відкритих торгів та електронного каталогу. Покажемо, як обґрунтувати та документально підтвердити наявність підстав для здійснення закупівлі за одним із підпунктів пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178.
Цей блок буде присвячено закупівлі відкритих торгів за Особливостями. Тож, в ньому ви дізнаєтеся все про цю процедуру закупівлі (її строки, принципи, нюанси застосування тощо). Ви наглядно побачите, як створюється така закупівля та яка інформація має бути обов’язково внесена в електронну систему закупівель.
Лєжніна Наталія
Адвокат. Має 20-ти річний досвід у сфері закупівель. Протягом цих років працювала як у замовників, так і в учасників. У 2000–2010 роках була директором власного підприємства, яке спеціалізувалося на наданні консультативних послуг замовникам в сфері закупівель. Серед клієнтів — Укрпошта, Укрзалізниця, ДП «Украерорух», МОЗ України, Національна телекомпанія України та багато інших державних та комунальних замовників.
Борисенко Анастасія
Має десятирічний досвід роботи в закупівельній сфері, у тому числі в системі Prozorro. Займала посаду заступника головного редактора журналу «Радник в сфері державних закупівель». Очолювала навчальний відділ в Академії Радник.