606 грн./міс.
Програма автоматизації робочого місця диспетчера аварійної служби
Гаряча лінія: 0-800-30-69-69
Замовити презентацію
Завантажити пропозицію
Основні функції програми

ЖКГ: ДИСПЕТЧЕРСЬКА багатофункціональна комп’ютерна програма призначена для організації роботи сучасної аварійно-диспетчерської служби, яка дозволяє:

  • вести облік звернень споживачів та здійснювати контроль за їх виконанням;
  • організувати обмін інформацією між диспетчерами, виконавцями;
  • здійснювати облік витрат матеріалів та платних послуг;
  • контролювати місцезнаходження та маршрути виконавців в реальному часі;
  • організувати обмін інформацією із споживачами;
  • формувати звіти, аналітику, статистику.

Програму застосовують: АДС комунальних підприємств; едині диспетчерські служби міських адміністрацій; управлінські компанії та ОСББ; обласні та міські газотранспорні компанії; енергетичні компанії. За запитом проводимо демонстрацію работи впроваджених проектів.

ГОЛОВНИЙ ЕКРАН ДИСПЕТЧЕРА:
На головному екрані диспетчера виводиться вся необхідна інформація щодо заявок, стану їх виконання, інформація про абонентів, розташування об’єктів, виконавців робіт, комунікаційні вікна, що дозволяють здійснювати телефонні дзвінки та вести чат з виконавцями робіт, отримувати звіти, формувати супровідні документи, звіти.
СТВОРЕННЯ ЗАЯВКИ:

Заявки створюються диспетчером за телефонним зверненням, споживачами з сайту підприємства або виконавцями за результатами оглядів об’єктів, що обслуговуються.

Після формування заявки вона автоматично надсилається виконавцю робіт до його мобільного додатку; наряд-завдання, також може бути сформовано в документарній формі для друку.

ЗВІТНІСТЬ, АНАЛІТИКА ТА ІНФОГРАФІКА:
Звітність, вихідни документи, аналітика налаштовуються під вимоги замовника.
ЗВІТИ ПО ВИКОНАНИМ РОБОТАМ, ВИКОРИСТАНИМ МАТЕРИАЛАМ, ТА НАДАНИМ ПЛАТНИМ ПОСЛУГАМ:

Програма може бути зв’язана з бухгалтерськими програмами в частині обліку платних послуг та витрат матеріалів. Облік та списання відбувається за звітами виконавців. Доступними є звіти з можливістю виведення на друк.

ЕКРАН «ВИКОНАВЦІ РОБІТ» ПРИСТОСОВАНИЙ ДЛЯ ПЛАНШЕТІВ ТА СМАРТФОНІВ
Виконавці робіт можуть завантажити та встановити на свій телефон мобільний додаток, як зазначено на малюнку (для Android). При встановленні необхідно надати дозвіл програмі на отримання пуш-повідомлень та на встановлення геолокації пристрою.
ВАРТІСТЬ КОРИСТУВАННЯ ПРОГРАМОЮ ЖКГ:ДИСПЕТЧЕРСЬКА
20% (двадцять відсотків) чинного розміру мінімального прожиткового мінімуму для працездатних осіб без ПДВ (606 грн.), що передбачає створення до 2 (двох) облікових записів категорії «Диспетчер» у Програмі. Кожен наступний обліковий запис категорії «Диспетчер» оплачується окремо із розрахунку 10% (відсотків) чинного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
В АБОНЕНТСЬКУ ПЛАТУ ВХОДИТЬ:
Цілодобова технічна підтримка он-лайн та по телефону;
Регулярні оновлення та супровід користувачів програми, індивідуальні налаштування;
Допомога у налаштуванні (телефонія, GPS, мап, та завантаженні бази даних споживачів) та навчання співробітників по роботі з програмою.
ДОДАТКОВІ ОПЛАТИ НЕ ПЕРЕДБАЧАЮТЬСЯ
ЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?
Замовте зворотній дзвінок, і ми вам
передзвонимо за 1 хвилину.
ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
З питань підключення до програм звертатись за телефонами:
0-800-30-69-69
або залишити заявку на сайті Федерації
© 1994 - 2024 ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ КОМУНАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ.
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.