ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖКГ

Програмне забезпечення для підприємств теплопостачання, водопостачання та водовідведення, поводження з побутовими відходами, управлінських компаній, ОСББ, органів місцевого самоврядування.

Індивідуальний підхід та доопрацювання, налаштування без додаткових витрат. Індивідуальний підхід та доопрацювання, налаштування без додаткових витрат.
Підтримка роботи 24/7 Підтримка роботи 24/7
Навчання персоналу Навчання персоналу
Вчасне оновлення відповідно до вимог законодавства Вчасне оновлення відповідно до вимог законодавства

Програмний комплекс реєстрації, передачі та контролю виконання заявок/звернень на муніципальні служби міста (ЖКГ, енерго, МНС, тощо) із мобільними додатками для виконавців.

Від 606 грн.Детальніше
Програма аварійно-диспетчерської служби

Програма обліку абонентських рахунків, нарахувань, оплати, приладів обліку, договорів, матеріалів, претензійно-позовної роботи тощо

Від 1453 грн.Детальніше
Програма Єдиний розрахунковий центр

Створення під ключ та підтримка сучасних спеціалізованих сайтів підприємств житлово-комунального господарства з сервісами для споживачів.

Від 606 грн.Детальніше
Спецалізовані сайти підприємств ЖКГ

Електронний кабінет споживача комунальних послуг з мобільним додатком, оплатою он-лайн, передачею показників приладів обліку, інформацією щодо споживання та оплати послуг.

Від 1211 грн.Детальніше
Єдиний електронний кабінет споживача ЖКГ послуг

Федерація пропонує для органів місцевого самоврядування та підприємств комплексне рішення для організації роботи муніципальної інфраструктури.

Впровадження програмного забезпечення дозволить:

  • Забезпечити централізований контроль за роботою муніципальної інфраструктури.
  • Єдина система обліку абонентів, платежів, звернень та контроль їх виконання.
  • Сучасні інструменти комунікації та отримання інформації для споживачів.
  • Єдиний кабінет для споживачів в смартфоні для та оплати всіх ЖК послуг.
  • Масові розсилки sms, email, месенджери (рахунки, повідомлення тощо).
  • Єдина гаряча лінія міського голови, керівника підприємства з аналітикою та контролем виконавців.
  • Миттєва адаптація системи під нове законодавства.

Впровадження системи дозволить уніфікувати та впорядкувати всю організаційну та інформаційну роботу із споживачами, зробити її прозорою для керівництва міста, підприємств та мешканців міста.

На відміну від інших пропозицій софтових компаній – ми є офіційною стороною роботодавців галузі, що гарантує сталість на ринку, значно нижчу вартість продуктів за рахунок інших галузевих програм фінансування, професійне ставлення та відповідність законодавству.

Нашими продуктами користуються вже сотні підприємств та органів влади, що дозволяє постійно розвиватись спираючись на досвід різних регіонів – за запитом зробимо он-лайн презентацію діючих систем.

Забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного регіону з доопрацюванням, налаштуванням та організацією роботи продуктів відповідно до Ваших вимог без додаткових витрат.

Найбільш ефективним є впровадження всього комплексу програм в межах міста/району/ОТГ.