1453 грн./міс.
Програма розрахунків за комунальні послуги
Гаряча лінія: 0-800-30-69-69
Замовити презентацію
Завантажити пропозицію
Основні функції програми
  • Облік абонентських рахунків (технічні характеристики будинків, приміщень, мешканців);
  • Облік індивідуальних та будинкових приладів обліку та їх показників, розподіл споживання;
  • Здійснення нарахувань та перерахунків за надані житлово-комунальні послуги;
  • Облік платежів, обмін данними з фінансовими установами;
  • Облік послуг та матеріалів в розрізі будинків, виконавців, тарифів;
  • Облік договірної роботи;
  • Формування обов'язкової та управлінської звітності, аналітики, статистики;
  • Експорт данних до бухгалтерських програм.
ПРИЗНАЧЕННЯ

Програмне забезпечення для організації обліку абонентів житлово-комунальних підприємств, нарахувань, оплати, перерахунку за спожиті комунальні послуги, абонентської плати, призначена для застосування на підприємствах централізованого водопостачання та водовідведення, централізованого опалення, теплопостачання, ОСББ, поводження із побутовими відходами, управління та утримання багатоквартирних будинків.

Програма забезпечує всі вимоги чинного законодавства та може бути налаштована під особливості роботи, як великих монополістів, так і маленьких суб’єктів господарювання.

Програма пристосована для роботи з будь-якою кількістю абонентів всіх категорій, як фізичних так і юридичних осіб, в декількох населених пунктах, районах, з декількома розмірами тарифу, з усіма видами житлово-комунальних послуг та їх комбінацією.

АБОНЕНТСЬКИЙ ОБЛІК

Облік абонентських рахунків всіх категорій споживачів, зокрема колективних, їх персональних даних, паспортний та реєстраційний облік, облік технічних характеристик та стану багатоквартирних будинків, житлових та нежитлових приміщень, споруд, територій, приватних домогосподарств. Можливість синхронізації та оновлення адресної бази із базою Укрпошти.

НАРАХУВАННЯ ТА РАХУНКИ

Нарахування та перерахунки за спожиті послуги за приладами обліку, нормативами споживання, кількості мешканців, числа домашньої худоби тощо, нарахування пені, реструктуризація заборгованості як для індивідуальних так і колективних споживачів. Нарахування можливе як за послугами в межах тарифу так і по індивідуальним та разовим послугам. Розподіл нарахованої суми між групою абонентів. Облік та перерозподіл загальнобудинкових витрат та втрат ресурсів.

Сформовані рахунки та повідомлення можуть виводитись на друк, розсилатись абонентам по email, месенджери, СМС, в електронні кабінети споживача.

ОПЛАТА ПОСЛУГ

Облік готівкових, безготівкових надходжень, Інтернет платежів, із налагодженням синхронізації обміну даними із банками, Укрпоштою, платіжними системами.

ПРИЛАДИ ОБЛІКУ

Облік будинкових та індивідуальних лічильників, їх показників, повірка ремонт та заміна приладів обліку.

ІТЕРФЕЙС КОНТРОЛЕРІВ

Додаток для смартфонів та планшетів для контролерів задля надання доступу до даних та їх редагування, формування документів.

ДОГОВІРНА ТА ПРЕТЕНЗІЙНО-ПОЗОВНА РОБОТА

Облік та формування договорів, стану їх виконання, автоматизація документообігу та листування із контрагентами-споживачами, реструктуризація заборгованості, робота із боржниками. Облік претензійно-позовної роботи.

СКЛАД ТА ОБЛІК ВИТРАТ МАТЕРІАЛІВ

Управлінський облік матеріалів та їх витрат в розрізі виконавців, споживачів, будинків, підрядних організацій із формуванням супровідних документів (актів виконаних робіт, наряд-завдань, актів приймання-передачі, підзвіт тощо).

ДОКУМЕНТИ ТА ЗВІТИ

В програмі предвстановлено більш ніж 10 обов’язкових і статистичних звітів та вихідних документів. Аналітичні звіти про роботу підприємства. Під вимоги замовника без додаткової оплати можуть бути налаштовані індивідуальні форми.

ОБМІН ДАНИМИ

Зручні протоколи експорту та імпорту баз даних. Налаштування зв’язку для обміну даними з іншими програмними продуктами.

НАЛАШТУВАННЯ ТА НАВЧАННЯ

Налаштування під вимоги замовника та навчання персоналу по роботі із програмним продуктом безкоштовні. Програма надає можливість диференціації рівня доступу до перегляду та редагування даних для фахівців підприємства залежно від їх функціональних та посадових обов’язків.

ВАРТІСТЬ КОРИСТУВАННЯ ПРОГРАМОЮ ЖКГ:РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР
Щомісячна абонентська плата за користування Програмою становить 1453 грн. на місяць на кожні 10000 абонентських рахунків, з розрахунку на кожну комунальну послугу, що надається.
В АБОНЕНТСЬКУ ПЛАТУ ВХОДИТЬ:
Консультаційна підтримка он-лайн та по телефону з питань роботи програми;
Регулярні оновлення та супровід користувачів програми, індивідуальні налаштування;
Налаштування програми (перенесення бази даних, внесення відомостей підприємства, налаштування прав доступу тощо) навчання співробітників підприємства з питань роботи з програмою.
ЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?
Замовте зворотній дзвінок, і ми вам
передзвонимо за 1 хвилину.
ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
З питань підключення до програм звертатись за телефонами:
0-800-30-69-69
або залишити заявку на сайті Федерації
© 1994 - 2024 ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ КОМУНАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ.
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.