1090 грн./міс.
Програма обліку будинків, приміщень, мешканців та розрахунків за житлово-комунальні послуги
Гаряча лінія: 0-800-30-69-69
Спробувати зараз
Основні функції програми
  • Облік відомостей про абонентські рахунки (технічні характеристики будинків, приміщень, мешканці) за різними категоріями споживачів (фізичні особи, бюджет, ОСББ, юридичні особи);
  • Облік приладів обліку та їх показників, розподіл споживання, облік договірної роботи;
  • Здійснення нарахувань за надані житлово-комунальні послуги (опалення та гаряча вода, водопостачання та водовідведення, вивезення ТПВ та РПВ, житлові послуги);
  • Облік платежів за спожиті послуги, зокрема он-лайн обмін даними в режимі реального часу про платежі з банківськими та фінансовими установами, обмін даними з службами соцзахисту;
  • Формування обов’язкової та управлінської звітності;
  • Обмін даними з бухгалтерськими програмами;
  • Можливість передачі прав адміністрування єдиної бази даних будинків та абонентів міста (паспортний стіл) одному з підприємств міста (управлінській компанії).
ОБЛІК АБОНЕНТСЬКИХ РАХУНКІВ

Структура бази даних програми дозволяє вести облік абонентських рахунків споживачів житлово-комунальних послуг із врахуванням характеристик будинків, приміщень та відомостей мешканців. Структура бази даних також може бути змінена Службою підтримки за індивідуальними побажаннями користувача.

Робота з даними та їх редагування в програмі є дуже зручними та реалізовані за принципом програми Exel. Всі дані до програми можуть вноситись як в ручному режимі так і через імпорт в форматах .xls, .dbf, .csv.

Наша Служба підтримки допоможе перенести бази даних з будь-яких інших програм, якими користується підприємство.

АДМІНІСТРУВАННЯ ДОСТУПУ ДО БАЗИ ДАНИХ

Програма передбачає можливість обмеження прав доступу та редагування даних різними працівниками підприємства відповідно до їх повноважень (бухгалтерія, економісти, абонентська служба, інженерна служба, договірний відділ тощо). Програма зберігає всю історію змін, які вносяться до бази даних із записом про відповідального працівника підприємства.

НАРАХУВАННЯ ЗА СПОЖИТІ ПОСЛУГИ

Програма здійснює нарахування за спожиті житлово-комунальні послуги відповідно до чинного законодавства. Індивідуально можуть бути враховані умови регіону, підприємства. Для користувачів реалізована можливість наочно переглянути алгоритми розрахунків інтегровані до програми. Алгоритми автоматично коригуються Службою підтримки відповідно до змін в законодавстві із повідомленням користувача.

ОБЛІК ПЛАТЕЖІВ

Програма підтримує різні формати обміну даними (імпорт з файлів, он-лайн обмін за захищеними каналами зв’язку, надання прав доступу до програми контрагентам тощо) про платежі з банківськими та фінансовими установами, УТСЗН, надання відомостей для відображення в платіжних терміналах тощо.

ОБЛІК, ПЕРЕГЛЯД ДАНИХ ПРИЛАДІВ ОБЛІКУ, ДОГОВОРІВ

Програмадозволяє вести облік індивідуальних та загальнобудинкових приладів обліку, їх каталогів, показань, відомостей про ремонт та повірку. Підтримує он-лайн обмін даними про показання лічильників, які можуть передаватись через банківську установу або через електронний кабінет споживача.

Модуль договірної роботи дозволяє вести облік укладених договорів, строків їхньої дії, даних по реструктуризації заборгованості, нарахування пені, обмеження надання послуг, судових проваджень тощо

Програмою забезпечується облік пільг, субсидій, перерахунків за ненадані послуги, розподіл обсягів споживання комунальних послуг в багатоквартирному будинку. Всі факти нарахування, перерахунків та сторно фіксуються в окремому журналі. Програма підтримує обмін даними з бухгалтерськими програмами.

ФОРМУВАННЯ ЗВІТНОСТІ

Програма передбачає формування необхідної обов’язкової та управлінської звітності. Служба підтримки автоматично оновлює обов’язкову звітність відповідно до вимог законодавства, органів державної влади, а також налаштовує будь-які форми під індивідуальні потреби підприємства, органів місцевого самоврядування.

СТАТИСТИКА ТА АНАЛІТИКА

В програмі реалізовано зручний пошук та перегляд узагальнених даних, статистики та аналітики за будинком, абонентським рахунком. Доступ до аналітики може бути надано підприємством органам місцевого самоврядування.

ВАРТІСТЬ КОРИСТУВАННЯ ПРОГРАМОЮ ЖКГ:РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР
Щомісячна абонентська плата за користування Програмою становить 1090 грн. на місяць на кожні 10000 абонентських рахунків, що обліковуються.
В АБОНЕНТСЬКУ ПЛАТУ ВХОДИТЬ:
Консультаційна підтримка он-лайн та по телефону з питань роботи програми;
Регулярні оновлення та супровід користувачів програми, індивідуальні налаштування;
Налаштування програми (перенесення бази даних, внесення відомостей підприємства, налаштування прав доступу тощо) навчання співробітників підприємства з питань роботи з програмою.
ЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?
Замовте зворотній дзвінок, і ми вам
передзвонимо за 1 хвилину.
ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
З питань підключення до програм звертатись за телефонами:
0-800-30-69-69
або залишити заявку на сайті Федерації
© 1994 - 2018 ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ КОМУНАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ.
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.