537 грн./міс.
Спеціалізований сайт підприємства житлово-комунального господарства
Гаряча лінія: 0-800-30-69-69
Спробувати зараз
Демо-версія сайту підприємства Демо-версія кабінету споживача
ПРИКЛАДИ САЙТІВ
Унікальність сайту
з нашою допомогою
Обираєте та налаштовуєте дизайн та структуру меню з нашим спеціалістом протягом 1 години. Наша Служба підтримки розробить логотип підприємства, підбере та відредагує фото, допоможе зробити Ваш сайт неповторним та зручним для споживачів.
НАПОВНЕННЯ ТА
ПІДТРИМКА САЙТУ
Наповнення сайту інформацією Ви можете робити як самостійно через зручну адміністративну панель (на фото) так і просто передати матеріали Службі підтримці, яка відредагує фото, тексти, таблиці та розмістить все на сторінках в найкращому вигляді.

Підтримка сайту не відволікатиме час ваших працівників – інформація про законодавчі акті, пільги, субсидії, галузеві новини, привітання зі святами, оновлюються нами автоматично. Реєстрацію сайту в пошукових системах (Google, Мета тощо) робимо відразу за його готовності.
Формати сторінок
для усіх потреб
Доступними в програмі є велика кількість форматів сторінок – для оприлюднення звітності, інформації по будинкам, тарифам, інтернет-магазин, інтерактивні презентації, шаблони текстів для поширених розділів (абонентські служби, договори, лічильники тощо).
ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА
Сервіс «Електронний кабінет споживача» встановлюється на сайтах підприємств, які надають житлово-комунальні послуги за регульованим тарифом. Сервіс дозволяє споживачам з будь-яких пристроїв (комп’ютерів, планшетів, смартфонів) отримати інформацію про стан їх абонентських рахунків, передати показники лічильників, здійснити оплату он-лайн.
РОЗДІЛ АВАРІЙНО-ДИСПЕТЧЕРСЬКОЇ
СЛУЖБИ
Модуль «Аварійно-диспетчерської служби» дозволяє передавати звернення про аварійні ситуації та контролювати стан їх виконання, оцінювати якість послуг прямо з сайту. Модуль передає заявки або до програми ЖКГ:ДИСПЕТЧЕРСЬКА або на електронну пошту підприємства.
ВАРТІСТЬ КОРИСТУВАННЯ ПРОГРАМОЮ ЖКГ:САЙТ
Щомісячна абонентська плата за користування Програмою становить 537 грн. на місяць.
В АБОНЕНТСЬКУ ПЛАТУ ВХОДИТЬ:
Цілодобова технічна підтримка он-лайн та по телефону;
Регулярні оновлення та супровід користувачів програми, індивідуальні налаштування;
Допомога у налаштуванні (наповнення матеріалами, завантаження бази даних споживачів) та навчання робітників підприємства по роботі з програмою.
ОКРЕМО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:
Сервіс "Електронний кабінет споживача": 446 грн. на місяць;
ЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?
Замовте зворотній дзвінок, і ми вам
передзвонимо за 1 хвилину.
ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
З питань підключення до програм звертатись за телефонами:
0-800-30-69-69
або залишити заявку на сайті Федерації
© 1994 - 2020 ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ КОМУНАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ, ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ.
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ.
website counter