КГС ВС: у разі якщо земельна ділянка виділялася для будівництва кількох будинків, співвласники багатоквартирного будинку можуть набути право користування нею виключно в межах території, на якій розташований їхній будинок
Розмір земельної ділянки, що підлягає переходу в користування співвласників багатоквартирних будинків, повинен визначатися на підставі землевпорядної документації, яка враховує фактичні параметри всіх об"єктів, запланованих для будівництва, їх прибудинкову територію та територію, необхідну для забезпечення обслуговування будинків і потреб його мешканців.
Такий висновок зробив Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду за позовом ОСББ про скасування права постійного користування на земельну ділянку.
Текст Постанови КГС ВС від 05.03.2025 року у справі № 926/927/24 доступний за посиланням⇒