Втрати «другого фронту»

З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 132 випадки травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові. Про це повідомляє Фонд соціального страхування України
Під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії постраждав 281 працівник (+19 за останній тиждень), 96 з них загинули.
Найбільша кількість потерпілих зареєстрована у Миколаївській області – 54 потерпілих, 24 з яких травмовані смертельно, Києві – 51 потерпілий, 19 смертельно, на Донеччині – 31 потерпілий, 7 смертельно, а також в Сумській області – 22 потерпілих, 8 смертельно.
Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення організовується робота з розслідування.
Працівники, потерпілі внаслідок бойових дій, забезпечуються Фондом соціального страхування України страховими виплатами і медико-соціальними послугами.
Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників.
Звертаємо увагу, до відомостей про кількість потерпілих не включаються військовослужбовці, поліцейські, рядовий та начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та ін.